A termékek jellemzői:A masszív korrózióálló alumínium vázzal felépített Harmony Fab 400 W-os üveg napelem panel nagymértékben megvédi a napelemeket a töréstől és a torzulástól kemény kültéri körülmények között a hosszú élettartam érdekében.
A 400 W-os üveg napelem ellenáll a nagy szélnek (2400Pa) és a hóterhelésnek (5400Pa). A korrózióálló alumínium keret és az edzett üveg hosszabb kültéri használatra készült, így a napelemek évtizedekig használhatók.
A kiváló minőségű A plusz napelemeket használó 400 W-os üveg napelem megfelelt a szigorú EL-teszten. Hatékonyabbak, és gyenge fényviszonyok mellett is stabil teljesítményt nyújtanak.
| ELEKTROMOS JELLEMZŐK | |
| STC | HMN-400-GBA |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 400W |
| Maximális teljesítmény feszültség (Vmp) | 35.9V |
| Maximális teljesítményáram (Imp) | 11.16A |
| Nyitott áramköri feszültség (Voc) | 43.2V |
| Rövidzárlati áram (ISc) | 11.82A |
| Modulhatékonyság (százalék) | 20,13 százalék |
| Üzemi hőmérséklet | -40 fokról 85 fokra |
| Maximális rendszerfeszültség | 1000VDC |
| Maximális sorozatú biztosíték besorolása | 20 A |
| Alkalmazási osztály | A osztály |
| P ower Toleran ce | 0~ plusz 5 W |
| STC: Besugárzás 1000 W/m², modul hőmérséklet 25 fok, AM=1.5 | |
| MECHANIKAI JELLEMZŐK | |
| Napelem | Monokristályos szilícium cella |
| Sejtszám | 256 |
| Modul méretei | H:1740*Szé:1142*Ma:35mm |
| Súly | 24,5 kg |
| FrontGlass | 3,2 mm-es edzett AR üveg |
| Hátlap | Fehér PV hátlap |
| Keret | 35 mm Alum inum Keret |
| J-Box | IP 67 besorolású |
| Kimeneti kábelek | 4 mm² |
| Kábelhosszúság | ( plusz )/(-) 500 mm |
| Csatlakozó | MC4 kompatibilis |
| A HŐMÉRSÉKLET JELLEMZŐI | |
| NOCT (névleges üzemi cella hőmérséklet) | 45 ± 2 fok |
| Az ISC hőmérsékleti együtthatója | -0,35 százalék/fok |
| Voc hőmérsékleti együttható ( ) | -0,27 százalék/fok |
| A Pmpp hőmérsékleti együtthatója ( ) | 0,050 százalék/fok |
| Csomagolás | |
| Darab raklaponként | 31 |
| Tartály | 40'GP |
| Darab tartályonként | 806 |
Népszerű tags: 400 W-os üveg napelem, Kína 400 W-os üveg napelem gyártók, beszállítók, gyár

