A termékek jellemzői:A Harmony Fab 150 W-os rugalmas napelem a legjobb megoldás járművei sebességének megőrzésére és a hálózaton kívüli áramellátás élvezetére.
Harmony Fab 150W flexibilis napelem komplex környezetben való használatra alkalmas, igény szerint telepíthető és használható, megfelel a decentralizált tápellátás követelményeinek;
biztonságos és megbízható, zaj- és szennyezésmentes; szükség szerint telepíthető és használható, kielégítve a decentralizált tápellátás követelményeit;
biztonságos és megbízható, zaj- és szennyezésmentes.
Az IP67 csatlakozódoboznak és a 150 W-os flexibilis napelemnek köszönhetően kiváló időjárásálló, így ideális kültéri használatra.
| ELEKTROMOS JELLEMZŐK | |
| STC | HMN-150-EWAS |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 150W |
| Maximális teljesítmény feszültség (Vmp) | 27.4V |
| Maximális teljesítményáram (Imp) | 5.47A |
| Nyitott áramköri feszültség (Voc) | 33.1V |
| Rövidzárlati áram (ISc) | 5.71A |
| Modulhatékonyság (százalék) | 19.00 százalék |
| Üzemi hőmérséklet | -40 fokról 85 fokra |
| Maximális rendszerfeszültség | 600VDC |
| Maximális sorozatú biztosíték besorolása | 15A |
| Alkalmazási osztály | A osztály |
| P ower Toleran ce | 0~ plusz 5 W |
| STC: Besugárzás 1000 W/m², modul hőmérséklet 25 fok, AM=1.5 | |
| MECHANIKAI JELLEMZŐK | |
| Napelem | Monokristályos szilícium cella |
| Sejtszám | 150 |
| Modul méretei | Hossz:1520*Sz.:520*Ma:18 mm |
| Súly | 2,8 kg |
| Hátlap | Fehér PV hátlap |
| J-Box | IP 67 besorolású |
| Kimeneti kábelek | 4 mm² |
| Kábelhosszúság | ( plusz )/(-) 300 mm |
| Csatlakozó | MC4 kompatibilis |
| A HŐMÉRSÉKLET JELLEMZŐI | |
| NOCT (névleges üzemi cella hőmérséklet) | 41 ± 2 fok |
| Az ISC hőmérsékleti együtthatója | -0,38 százalék/fok |
| Voc hőmérsékleti együttható ( ) | -0,28 százalék/fok |
| A Pmpp hőmérsékleti együtthatója ( ) | 0,020 százalék/fok |
| Csomagolás | |
| Darab raklaponként | 35 |
| Tartály | 20'GP |
| Darab tartályonként | 735 |
| Tartály | 40' HQ |
| Darab tartályonként | 1470 |
Népszerű tags: 150 W rugalmas napelem, Kína 150 W rugalmas napelem gyártók, beszállítók, gyár

