A termékek jellemzői:A Harmony Fab által gyártott 120 W-os hengeres napelemes utcai lámpa innovatív és magas hozzáadott értékű termék a hagyományos szoláris utcai lámpákhoz képest. Az utcai lámpáink több előnnyel és funkcióval rendelkeznek.
Előny:
1. Hengeres, nem befolyásolja a szél, magas biztonsági teljesítmény;
2. Függőleges telepítés, nincs por felhalmozódása, nincs karbantartás rendes időben;
3. Nem kell havat seperni, jó stabilitás rossz időben;
4. Szabadalmaztatott kialakítás, alacsony fényintenzitás és megfelelő energiatermelés, amely meghosszabbítja a használati időt folyamatos esős napokon
5. A meglévő lámpaoszlopok rekonstrukcióra használhatók.
| ELEKTROMOS JELLEMZŐK | |
| STC | HMN-100-EWA |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 100W |
| Maximális teljesítmény feszültség (Vmp) | 18.4V |
| Maximális teljesítményáram (Imp) | 5.51A |
| Nyitott áramköri feszültség (Voc) | 22.3V |
| Rövidzárlati áram (ISc) | 5.88A |
| Modulhatékonyság (%) | 17.64% |
| Üzemi hőmérséklet | -40 fokról 85 fokra |
| Maximális rendszerfeszültség | 600VDC |
| Maximális sorozatú biztosíték besorolása | 15A |
| Alkalmazási osztály | A osztály |
| P ower Toleran ce | 0~+5 W |
| STC: Besugárzás 1000 W/m², modul hőmérséklet 25 fok, AM=1.5 | |
| MECHANIKAI JELLEMZŐK | |
| Napelem | Monokristályos szilícium cella |
| Sejtszám | 102 |
| Modul méretei | H:1090*Szé:520*Ma:18 mm |
| Súly | 2,1 kg |
| Hátlap | Fehér PV hátlap |
| J-Box | IP 67 besorolású |
| Kimeneti kábelek | 4 mm² |
| Kábelhosszúság | (+)/(-) 300 mm |
| Csatlakozó | MC4 kompatibilis |
| A HŐMÉRSÉKLET JELLEMZŐI | |
| NOCT (névleges üzemi cella hőmérséklet) | 41 ± 2 fok |
| Az ISC hőmérsékleti együtthatója | -0,38%/fok |
| Voc hőmérsékleti együttható ( ) | -0,28%/fok |
| A Pmpp hőmérsékleti együtthatója ( ) | 0,020%/ fok |
| Csomagolás | |
| Darab raklaponként | 42 |
| Tartály | 20'GP |
| Darab tartályonként | 588 |
| Tartály | 40'GP |
| Darab tartályonként | 2100 |
Népszerű tags: 120 W-os hengeres napelemes utcai lámpa, Kína 120 W-os hengeres napelemes utcai lámpa gyártók, beszállítók, gyár


