A termékek jellemzői:A 200 W-os rugalmas napelem a tökéletes választás. Fejlett funkcióival és verhetetlen teljesítményével ez az intelligens és fenntartható választás minden energiaszükségletéhez.
Könnyen szállítható, szállítható és telepíthető: A 200 W-os rugalmas napelem a legtöbb ívelt felülethez illeszkedik.
Iparágvezető technológia: Zsindelytechnológiával van felszerelve, amely javítja a napfény befogását és az elektromos teljesítményt, ezáltal javítja a kimeneti hatékonyságot.
Megbízható és tartós: Ez a napelem panel IP67 besorolású vízálló csatlakozódobozzal és napelemes csatlakozókkal rendelkezik. Akár 5400 Pa erős hóterhelésnek és akár 2400 Pa erős szélnek is ellenáll.
| ELEKTROMOS JELLEMZŐK | |
| STC | HMN-200-EWAS |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 200W |
| Maximális teljesítmény feszültség (Vmp) | 27.7V |
| Maximális teljesítményáram (Imp) | 7.23A |
| Nyitott áramköri feszültség (Voc) | 33.5V |
| Rövidzárlati áram (ISc) | 7.62A |
| Modulhatékonyság (százalék) | 19,09 százalék |
| Üzemi hőmérséklet | -40 fokról 85 fokra |
| Maximális rendszerfeszültség | 600VDC |
| Maximális sorozatú biztosíték besorolása | 15A |
| Alkalmazási osztály | A osztály |
| P ower Toleran ce | 0~ plusz 5 W |
| STC: Besugárzás 1000 W/m², modul hőmérséklet 25 fok, AM=1.5 | |
| MECHANIKAI JELLEMZŐK | |
| Napelem | Monokristályos szilícium cella |
| Sejtszám | 200 |
| Modul méretei | H:1564*Szé:670*Ma:18 mm |
| Súly | 3,5 kg |
| Hátlap | Fehér PV hátlap |
| J-Box | IP 67 besorolású |
| Kimeneti kábelek | 4 mm² |
| Kábelhosszúság | ( plusz )/(-) 300 mm |
| Csatlakozó | MC4 kompatibilis |
| A HŐMÉRSÉKLET JELLEMZŐI | |
| NOCT (névleges üzemi cella hőmérséklet) | 41 ± 2 fok |
| Az ISC hőmérsékleti együtthatója | -0,38 százalék/fok |
| Voc hőmérsékleti együttható ( ) | -0,28 százalék/fok |
| A Pmpp hőmérsékleti együtthatója ( ) | 0,020 százalék/fok |
| Csomagolás | |
| Darab raklaponként | 35 |
| Tartály | 40' HQ |
| Darab tartályonként | 1470 |
Népszerű tags: 200 W rugalmas napelem, Kína 200 W rugalmas napelem gyártók, beszállítók, gyár

