A termékek jellemzői:Harmony Fab 100 W rugalmas napelem kempingsátor autókhoz, csónakok lakóautókhoz, lakóautókhoz és különféle felszíni jelenetekhez; 100 W, valóban hajlítható napelem.
A 100 W-os rugalmas napelemnek nincs ezüst rácsvonala, és jó megjelenésű.
Hajlíthatóak, könnyűek, és területegységenként magas energiatermelési hatékonysággal rendelkeznek, így kényelmesen szállíthatók és szállíthatók.
Szerkezeti ragasztóval vagy csavarokkal rögzíthetők, konzolok nélkül, megkönnyítve a telepítést és szélesebb körű alkalmazásra.
| ELEKTROMOS JELLEMZŐK | |
| STC | HMN-100-EWA |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 100W |
| Maximális teljesítmény feszültség (Vmp) | 18.4V |
| Maximális teljesítményáram (Imp) | 5.51A |
| Nyitott áramköri feszültség (Voc) | 22.3V |
| Rövidzárlati áram (ISc) | 5.88A |
| Modulhatékonyság (százalék) | 17,64 százalék |
| Üzemi hőmérséklet | -40 fokról 85 fokra |
| Maximális rendszerfeszültség | 600 VDC |
| Maximális sorozatú biztosíték besorolása | 15A |
| Alkalmazási osztály | A osztály |
| P ower Toleran ce | 0~ plusz 5 W |
| STC: Besugárzás 1000 W/m², modul hőmérséklet 25 fok, AM=1.5 | |
| MECHANIKAI JELLEMZŐK | |
| Napelem | Monokristályos szilícium cella |
| Sejtszám | 102 |
| Modul méretei | H:1090*Szé:520*Ma:18 mm |
| Súly | 2,1 kg |
| Hátlap | Fehér PV hátlap |
| J-Box | IP 67 besorolású |
| Kimeneti kábelek | 4 mm² |
| Kábelhosszúság | ( plusz )/(-) 300 mm |
| Csatlakozó | MC4 kompatibilis |
| A HŐMÉRSÉKLET JELLEMZŐI | |
| NOCT (névleges üzemi cella hőmérséklet) | 41 ± 2 fok |
| Az ISC hőmérsékleti együtthatója | -0,38 százalék/fok |
| Voc hőmérsékleti együttható ( ) | -0,28 százalék/fok |
| A Pmpp hőmérsékleti együtthatója ( ) | 0,020 százalék/fok |
| Csomagolás | |
| Darab raklaponként | 35 |
| Tartály | 20'GP |
| Darab tartályonként | 945 |
| Tartály | 40'GP |
| Darab tartályonként | 2100 |
Népszerű tags: 100 W rugalmas napelem, Kína 100 W rugalmas napelem gyártók, beszállítók, gyár

